Betónový záhradný domček na kľúč a jeho multifunkčné využitie

Kam odložiť rýľ, záhradný nábytok či kosačku? Riešením je záhradný domček, ktorý má všestranné využitie. Neslúži len ako sklad na náradie, ale aj ako prístrešok pre auto, bicykel alebo drevo. Môžete ho použi ako odkladacie miesto pre smetné nádoby na separovanie odpadu (na dvore budete mať viac miesta a smetiaky budú chránene pred výčinmi počasia). Záhradný domček taktiež poskytuje perfektný priestor aj na domáce kutilské majstrovanie a niektorí ho využívajú aj ako záhradnú kuchyňu s posedením alebo miesto pre domácu posilňovňu či dokonca home office. Záhradný domček môže v istých prípadoch čiastočne nahradiť pivničné priestory, obzvlášť u radovej nepodpivničenej výstavbe. Možností je viac než dosť. Jedno je však isté – záhradný domček poskytuje bezpečný priestor v prípade nepriaznivého počasia a spoľahlivo ochráni váš majetok. A to aj pred zvedavými pohľadmi susedov.

Je zrejmé, že ako experti na betón vyrábame betónové záhradné domčeky (ako aj betónové ploty, dlažbu, obklady a i.). Naša ponuka zahŕňa betónový domček v dvoch typizovaných rozmeroch, ku ktorým vieme dodať aj strechu. Samozrejme, že betónový záhradný domček navrhujeme a zhotovíme na mieru pozemkom aj individuálnym požiadavkám našich klientov. 

Betónový záhradný domček na kľúč a jeho multifunkčné využitie​

Výhody betónového záhradného domčeka

Betónový záhradný domček čerpá všetky výhody z betónu ako základného stavebného materiálu, ku ktorým patrí: – odolnosť a stabilita voči vonkajším poveternostným vplyvom – zvláda dážď aj sneh, slnečnú páľavu aj krúpy, – bezúdržbovosť: betón ako materiál nehrdzavie (ako je to v prípade plechových záhradných domčekov) a ani si nevyžaduje pravidelnú údržbu zameranú na lakovanie, natieranie či iné špeciálne ošetrovanie (ako je tom v prípade drevených domčekov). – nie je potrebná ďalšia dodatočná úprava, ako napríklad fasáda, pretože je možné vyrobiť  jednostrannú aj obojstrannú variantu, – slušné tepelno-izolačné vlastnosti (betónový záhradný domček vám po dohode dodatočne zateplíme), – nadčasové funkčné riešenie, ktoré ani rokmi nestráca na hodnote.

Betónový záhradný domček, ktorý dokonale zapadne do priestoru

Záhradný domček sa vyznačuje jednoduchým vzhľadom a dostatočným priestorovým usporiadaním tak, aby bol zabezpečený pohodlný pohyb dospelej osoby. Zabezpečíme, aby mal váš záhradný domček kvalitnú konštrukciu a stal sa praktickým doplnkom vo vašej záhrade či na dvore. Používame prvotriedne materiály a realizácia prebieha pod dohľadom skúsených stavbárov – maximálnych perfekcionistov vo svojom odbore. Samozrejmé je pevné ukotvenie, čiže nehrozí podfúknutie domčeka a jeho zničenie alebo poškodenie. Zakaždým sa usilujeme, aby záhradný domček svojím dizajnom zapadol do scenérie vašej nehnuteľnosti aj jej exteriéru a vhodne ho dopĺňal. Veríme, že obohatí priestor a zvýši hodnotu celej nehnuteľnosti. Necháme už na vašom uvážení, akými poličkami, regálmi, pracovným stolom, skriňou a ostatným príslušenstvom si svoj záhradný domček zariadite. Máte záujem o betónový záhradný domček? Stačí nás kontaktovať. Následne si dohodneme bezplatnú obhliadku, vypracujeme cenovú ponuku a po odsúhlasení všetkých podstatných náležitostí sa pustíme do práce.